Wydarzenia

Dynamika przestrzeni

Zapraszamy na cykl spotkań w grupie pracy z oddechem. Na zajęciach będziemy poprzez ruch, oddech, dźwięk szukać drogi do siebie. Z delikatnością i szacunkiem przyjmować wszystko to co się pojawi w trakcie tych spotkań.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 18:00 – 20:00,

Start 6. sierpnia 2021r.,

Czas trwania: 6.08 – 3.09.21r. ( 5 tygodni).

6. sierpnia – uziemienie

Na zajęciach będziemy badać jaki mamy kontakt stóp z podłożem, jaki rodzaj wsparcia jest dla nas już dzisiaj dostępny i jak możemy szukać pełniejszego uziemienia.

13. sierpnia – siła, wrażliwość

W trakcie oddechu będziemy delikatnie odmrażać czucie w miednicy, doświadczać siły i otwierać się na pełniejsze doświadczanie przyjemności. A wszytko to z dużą uważnością i delikatnością, mając na uwadze, że jest to obszar często naznaczony trudnymi doświadczeniami, zawstydzaniem, winą.

20 sierpnia – przestrzeń, granice

W trakcie zajęć będziemy się przyglądać swojej relacji ze światem, swojemu NIE. Na ile może ono wybrzmieć.

27. sierpnia– chronię i otwieram

Mocą oddechu wejdziemy w przestrzeń serca i niezależnie od potrzeb sprawdzimy, czy możemy sobie pozwolić by zrobić przestrzeń na to by po prostu było usłyszane.Gdyby choć na jeden poranek oddać głos sercu, co mogłoby Tobie powiedzieć? Czy potrzebuje być bardziej chronione i nie wystawiane, jak na dłoni, do ryzykownych relacji; czy może potrzebuje więcej miejsca by móc wreszcie się otworzyć na czucie i doświadczanie.

3. września – oddaję czy tracę

Oddechem sprawdzisz jak dużo bierzesz na swoją głowę, a jak często tracisz głowę – puszczasz kontrolę; czy zdarza ci się poczuć, że żyjesz głównie w głowie – może przed czymś tam się chowasz, może wybierasz myślenie zamiast czucia. Ta intensywnie pracująca część ciała może być zaopiekowana, podtrzymana, a napięcia w niej rozmasowane.

Poprzez pogłębiony oddech i odpowiednie oddziaływanie na ciało zmniejszamy jego napięcia. Oddech pomoże nam “wrócić do siebie” przy trudnej sytuacji, pozwoli ciału odetchnąć. Praktyka może pomóc rozładować kumulujące się uczucia. Dzięki pogłębianiu kontaktu z ciałem stajemy się pełniejsi, bardziej spójni. Podczas spotkania dotkniemy i wyrazimy bieżące konflikty, bądź też takie, które pojawiły się kiedyś i ciągle żyją niewyrażone gdzieś głęboko, w ciele. Podniesiemy świadomość tego, co się w nas dzieje, wzrośnie też zdolność ekspresji tego, co czujemy i myślimy

Zapisać się można na całość cyklu (cykl obejmuje 5 spotkań). – nie ma możliwości zapisu na pojedyncze zajęcia.

Liczba miejsc ograniczona tylko 12 osób

Koszt  zajęć to 900 zł.

Rezerwacja miejsca do 15 lipca wówczas koszt to :750 zł,

można również zapłacić w dwóch ratach po 400zł: I rata do 15 lipca i II rata do 15 sierpnia

Masz pytanie?

Skontaktuj się