Indywidualne sesje oddechowe

Uwalnianie blokad emocjonalnych i traum

BioDynamiczny Oddech i uwalnianie traumy© BBTRS opiera się na nowym podejściu do uwalniania traumy. To jest głęboki i rewolucyjny system terapii i pracy z ciałem, który integruje głęboko połączone oddychanie z innowacyjnymi świadomymi ruchami, technikami świadomości ciała, pracą z ciałem i medytację.

Kiedy te techniki są umiejętnie ze sobą połączone w bezpiecznym środowisku tworzą zintegrowany przepływ i prowadzą do uwalniania z ograniczających struktur fizycznych i mentalnych długo trzymanych w ciele traum.

System BBTRS© ma swoje korzenie w elementach:

System BBTRS© opiera się na obserwacji jak napięcie rozkłada się w ciele/umyśle. Jego celem jest przebicie się przez warstwy zbroi ciała, zapraszając uwolnienie blokad mentalnych, emocjonalnych i fizycznych, aż do samego centrum emocjonalnego i fizycznego. Umożliwia on nam doświadczanie pełnej gamy wrażeń i emocji dostępnych człowiekowi. Ponadto, to podejście rozszerza naszą zdolność do kontenerowania i wspierania swobodnego przepływu życiowej energii. W rezultacie dochodzi do zmiany struktury na poziomie komórkowym, wspierania pełnego otwarcia kręgosłupa i uwolnienia przytrzymywanych chronicznych napięć układu nerwowego.

W efekcie zmieniamy się stając się coraz bardziej obecni, świadomi i współczujący w naszym codziennym życiu. Dzięki tej pracy rozpuszczamy negatywny obraz własny, lęk, chroniczne napięcie i ból fizyczny. Kiedy krok po kroku poprzez tą pracę z wielką dbałością i uwagą otwieramy się, podążamy w stronę wolności emocjonalnej i odzyskujemy wolność, wdzięk ruchu    i swobodny oddech. Otwieramy się na akceptację samych siebie i świętujemy życie w jego pełni.

Choroby i schorzenia, w przypadku których, sesje BBTRS© mogą być pomocne:

Zapraszam!

Masz pytanie?

Skontaktuj się